Logo Adopcja

Znalezione zwierzęta

ZNALEZIONY KOCIAK

Młoda kotka wiek ok 1.5 do 2 lat. Doznała dużo bólu od ludzi . Znalazłem ją w Pawłowicach w  krzakach, wychudzoną i głodną .Trzymała przednią lewą nóżkę uniesioną do góry . Na zdjęciu RTG okazało się że ma złamaną kość i śrucinę z wiatrówki w nodze .Przeszła intensywne leczenie i rekonwalescencję . Jeszcze leciutko utyka ale lekarz powiedział że to minie .Została wysterylizowana .Jest bardzo żywa i ruchliwa . Potrafi odwdzięczyć się za dobre serce i opiekę. Potrzebuje dobrych i kochających ludzi. Razem z kotką jest do wzięcia transporter i miseczki . Jeżeli zajdzie taka potrzeba kupię również kuwetę

 telefon  kontaktowy 725292970

 

Dnia 27 lutego 2018 roku, w miejscowości Dzięczyna koło Ponieca znaleziono małego starszego(10-12lat) pieska, błąkał się po okolicznych miejscowościach od kilku tygodni. Piesek był domowy o czym świadczą jego codzienne nawyki, nie miał na sobie ani obroży ani szelek. Obecnie przebywa pod moją opieką, proszę o udostępnienie na stronie schroniska w zakładce znalezione (być może należał do kogoś starszego), może ktoś go szuka.

 tel. 796-227-626

 

23.10.2017r.

Od kilku dni ten kocurek kręci się w okolicy ul. Poplińskiego w Lesznie. Wygląda na zadbanego, bardzo towarzyski i przyjazny jednak nie znamy właściciela. 

 

Młody kotek znaleziony dnia 19 lipca 2017r. przy ul. Gronowskiej 

Kontakt :  601919165


 

 

W Wilkowicach w okolicy ul. Bocznej od konca stycznia 2017r. błąka sie piesek.