Logo Adopcja

SZCZENIAKI

 Na adopcję czeka kilka  szczeniaczków, które są juz po szczepieniach ochronnych i mogą iść do domku. 

 Decydując się na adopcję takiego malucha trzeba mieć na względzie fakt, że to "dziecko" które potrzebuje miłości, ale również dużo uwagi i  nauczenia go dobrych zachowań. Zabierając szczeniaka do domu musimy być przygotowani na różne "wpadki", które absolutnie nie są wynikiem tego, że pies chce nam zrobić na złość czy że robi to specjalnie żeby nam uprzykrzyć życie. Pamiętajmy, że gdyby maluch wychowywał się ze swoją mamą to ona nauczyłaby go wielu zachowań, ale w momencie kiedy my stajemy się jego rodzicem to na nas spoczywa jego dalsze wychowanie.Ze względu na  wiek szczeniaki nie mogą być  od razu wypuszczane same na podwórko. Wokół pełno jest niebezpieczeństw począwszy od wszechobecnych samochodów ( psiak może się wydostać z podwórza przez dziurę w płocie przez nas niezauważoną), a skończywszy na  różnego rodzaju porzuconych  dziwnych i często niezbezpiecznych rzeczach ( np. trutka na szczury).

Sterylizacja/ kastarcja  jest obowiązkowa i biorąc szczeniaka do adopcji oświadczamy na piśmie iż taki zabieg na swój koszt przeprowadzimy. W razie nie poddania psa zabiegowi pies będzie odebrany.

BATON

 Data urodzenia : ok. lipiec 2017r.

Baton trafił do schroniska z gminy Bojanowo 7 listopada 2017r. Jest wesołym  i energicznym szczeniaczkiem. Tęskni za ludźmi, gdy tylko słyszy głosy smutno zawodzi i domaga się o uwagę. Powinien jak najszybciej trafić do kochającego domku. Baton to jeszcze psie dziecko więc cala nauka dobrego wychowania dopiero przed nim ;-).

 

FRESH

Data urodzenia : lipiec 2017r.

SPROKET