Psy do adopcji

DAGLAS

Data urodzenia : ok. 07.2016r.

Kastracja : przed

Daglas błąkał się po ulicach Leszna skąd 03.07.2018r. trafił do naszego schroniska. Był bardzo niepewny i przerażony nowym miejscem. Pokazywał ze strachu zęby. Jednak szybko przyzwyczaił się do otoczenia i nowych opiekunów. Strach minął i Daglas chętnie wychodzi na spacery i na wybieg.

MANE

Data urodzenia ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mane jest z nami od 18.06.2018r. Błąkał sie po ulicach miasta Leszna. Mane to kochany i bardzo łagodny psiak. Jak tylko widzi człowieka podbiega do krat kojca żeby tylko go pogłaskać, tuli się do człowieka i prosi o pieszczoty. Mane będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

BAFI

Data urodzenia : ok. 06.2011r.

Kastracja : TAK

Bafi jest z nami od 22.06.2018r. Błąkał się na terenie miasta Leszna. Jest ślicznym psiakiem w typie jamnika. Bafi to wesoły, grzeczny i energiczny psiak. Kocha ludzi i spacerki przy boku opiekuna.

NUGAT

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Nugat błąkał sie na terenie gminy Pakosław skąd 20.06.2018r. trafił do naszego schroniska. Nugat był bardzo wychudzony, sama skóra i kości. Od samego początku był bardzo nieśmiały, ale nie przejawiał żadnej agresji. Wręcz przeciwnie był łogodny i spokojny. Dziś Nugat "nabrał ciała" i pewności siebie. Jest wesoły i energiczny.

SZNAPI

Data urodzenia : ok. 12.2016r.

Kastracja : TAK

Sznapi jest z nami od 20.06.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław. Pierwsze tygodnie były dla niego bardzo trudne. Był przerażony nowym miejscem i obcymi ludźmi wokół niego. Reagował na wszystko agresją. Dziś Sznapi daje się pogłaskać i czeka na nowy domek.

WSTĘPNA REZERWACJA

WIKTOR

Data urodzenia : ok. 2014r.

Katsracja : TAK

Wiktor jest w schronisku od 01.06.2018r. Błąkał się na terenie gminy Włoszakowice. Wiktor to piękny, dostojny psiak w typie owczarka. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Uwielbia spacery i przebywanie na wybiegu z opiekunami. Choć jest duży i przy pierwszym spotkaniu czujemy przed nim respekt to w gruncie rzeczy łagodny pies. Wiktor będzie zarówno dobrym stróżem posesji jak i przyjacielem całej rodziny. 

BOREK

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Borek jest z nami od 28.05.2018r. Błąkał się na terenie gminy Borek Wlkp. Jest to bardzo przyjacielski, wesoły i grzeczny psiak. Jak tylko zobaczy człowieka szybko podbiega do krat boksu żeby tylko go pogłaskać. 

SILVER

Data urodzenia : 05.2017r.

Kastracja : przed

Silver błąkał sie na terenie gminy Rawicz skąd 24.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Silver jest bardzo przyjacielskim i łagodnym psiakiem. Kocha ludzi i długie spacerki. Silver to kandydat na najlepszego przyjaciela całej rodziny.

MUNIEK

Data urodzenia : ok. 2012r. 

Kastracja : przed

Muniek jest z nami od 23.05.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Poniec. Muniek jest psiakiem w typie beagle. Uwielbia spacerki przy boku opiekunów. Jest bardzo przyjacielski, wesoły i łagodny. Muniek zasługuje na kochających właścicieli, którzy zapewnią mu dużo ruchu i pieszczot.

CZAREK

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : TAK

Czarek trafił do schroniska . Jest pięknym, dużym psiakiem w typie owczarka niemieckiego. Czarek jest przyjacielski w stosunku do ludzi, nie przejawia żadnej agresji. Trzeba uważać na spacerach żeby nie wyrwał nam smyczy z ręki bo jest bardzo silny i energiczny. Czarek będzie zarówno świetnym stróżem posesji jak i przyjacielem całej rodziny.

MARKO

Data urodzenia : ok. 05.2015r.

Kastracja : TAK

Marko błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd w dniu 08.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Marko to psiak w typie foksteriera. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu. 

DOMIN

Data urodzenia : ok. 05.2016r.

Kastracja : przed

Domin jest w schronisku od 26.04.2018r. Wcześniej błąkał sie na terenie gminy Rawicz. Domin jest bardzo przyjacielskim i wesołym psiakiem. Jest energiczny i wesoły. Na każdego kto podejdzie do jego boksu radosnie szczeka żeby tylko go pogłaskac, zabrać na spacer. Domin jest małym pieskiem więc nie będzie z nim problmeu nawet w małym mieszkaniu.

KURAK

Data urodzenia : 06.2015r.

Kastracja : TAK

Kurak trafił do nas 8.06.2018r. z terenu gminy Rydzyna. Swoje imię zawdzięcza temu, że nie lubi ptactwa. Kurak był bardzo wycofany, bał się strasznie wszystkiego i wszystkich. Przełamał sie dopiero po ok. 2 miesiącach pobytu w schronisku. Zaufał jednemu opiekunowi, któremu pozwala wyprowadzać się na wybieg, prosi o pieszczoty. Przed Kraczkiem jeszcze długa droga, ale najwazniejsze, że potrafi przełamywać swoje lęki.

FLAP

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Flap trafił do schroniska razem z Flipem. Ich właścicielka umarła, a nimi niestesty nie miał się kto zaopiekować. 

ZEFIR

Data urodzenia : ok. 04.2011r.

Kastracja : przed

Zefir trafił do schroniska 16.04.2018. Błąkał sie na terenie gminy Święciechowa.

MALIBU

Data urodzenia : ok. 03.2010r.

Kastracja : przed

Malibu jest w schronisku od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Malibu pomimo swego wieku jest silny i energiczny. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. 

MAJLO

Data urodzenia :

Kastracja :

Majlo jest z nami od 20.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Majlo jest jak do tej pory nieufnym psiakiem. Gdy się podchodzi próbuje ugryźć, jest to jednak bardziej próba pokazania, że się bardzo boi. Trochę pracy przed nami, ale wierzymy że Majlo stanie się szczęsliwym psiakiem.

SOLO

Data urodzenia : ok. 2009r.

Kastracja : TAK

Solo trafił do schroniska 13.02.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo nieufny, nie wychodził z budy. Dzisiaj Solo jest calkiem innym psiakiem. Trzeba uważac jak wchodzi się do jego kojca bo na siłę pcha się do wyjścia. Uwielbia spacerki, bieganie po wybiegu. Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi. Solo wygląda troszke pokracznie przez starą rane na pyszczku. Jednak dla nas jest najpiękniejszym psiakiem pod słońcem, na pewno dla przyszłego właściciela też tak będzie ...

SCRUFFY

Data urodzenia : ok. 2006r.

Kastracja :

Scruffy trafił do schroniska 26.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Scruffy to starszy psiaczek bez żadnej agresji. Mimo swego wieku jest bardzo energiczny. Uwielbia spacerki i "węszenie" na wybiegu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego. jest radosny i czeka na swoją szansę...

EDI

Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : przed

Edi trafił do schroniska 20.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Edi pomimo swego dojrzałego wieku jest bardzo energicznym psem. Głośno szczeka domagając się w ten sposób uwagi. Jak każdy psiak uwielbia spacery. Od samego początku zaakceptował nowych opiekunów. Nie przejawia agresji. 

ARTIS

Data urodzenia : ok. 2008r.

Artis jest z nami od 28.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław.Artis to starszy, niewidzący  psiak. Jeszcze oswaja się ze schroniskiem, z jego dźwiękami, zapachami. Nie przejawia agresji, akceptuje nowych opiekunów. Bardzo chętnie wychodzi na wybieg gdzie powoli sobie tupta.

BARI

Data urodzenia : ok. 09.2016r.

Kastracja : TAK

 Bari jest ok. 2 letnim psiakiem. Błąkał się na terenie gminy Pakosław skąd w lutym 2018r. trafił do naszego schroniska. Bari jest przyjacielski i bardzo kontaktowy. Szybko zaufał nowym opiekunom. Jest wesołym i bardzo łagodnym psem. Uwielbia spacery w towarzystwie człowieka. Jest podatny na naukę różnych komend.

Chętnie wychodzi na wybieg, przy zapinaniu smyczy grzecznie czeka  w odróżnieniu od wielu innych psiaków, które traktują to jako zabawę:-). Bari będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

WSTĘPNA REZERWACJA

GROSZEK

Data urodzenia : ok. 03.2007

Groszek jest w schronisku od 13.03.2018r. Błąkał sie na terenie Leszna. Groszek jest psem niewidzącym więc tym bardziej jesteśmy szczęsliwi, że trafił do nas, a nie pod koła samochodu. Groszek to maleńka przytulanka. Lgnie do człowieka, prosi o pieszczoty, jak tylko usłysze, że ktoś się zbliża szybciutko "podbiega" do krat. Pomimo swej ślepoty Groszek dobrze sobie radzi. Lubi spacerki, a i na wybiegu śmiało sie porusza. 

HAN

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : TAK

Han jest z nami od 13.02.2018r. W wyniku wypadku lokomocyjnego najpierw trafił do leszczyńskiej lecznicy weterynaryjnej, a później do nas. Han jest uroczym i przyjacielskim psiakiem. Ma śliczny pyszczek i mądre oczy. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu.  Grzecznie daje się zapiąc na smycz. Na spacerach za bardzo nie ciągnie. Han będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. 

ARO

Data urodzenia : ok. 2006r. 

Kastracja : 

Aro to ok. 12 letni psiak, który trafił do schroniska 6 listopada 2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Aro jest starszym psiakiem słabo widzi i słyszy. Jednak świetnie sobie radzi w schroniskowej codzienności. Aro jest bardzo przyjacielskim psiakiem, cieszy się na widok człowieka. Na smyczy chodzi bardzo spokojnie, nie ciągnie. Nie przejawia agresji do innych psów. Czy znajdzie się ktoś kto go przygarnie na jesień jego życia ?

PIOTRUŚ

Data urodzenia : ok. 01.2014r.

Kastracja : TAK

 Piotruś jest z nami od 03.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Początki w schronisku były dla niego bardzo  trudne. Bardzo się bał nowego otoczenia, nieznanych ludzi. Ze strachu pokazywał ząbki. Dziś jest już w porządku. Zobaczył, że nikt mu nie robi krzywdy, jest jedzonko i do tego mozna wyjść na spacer.  Przyzwyczaił sie do swojego boksu , z którego głosno obszczekuje  odwiedzających schronisko. Jednak nie świadczy to o jego agresji ale pwrost przeciwnie, zwrócenia na siebie uwagi. Poza boksem nie czuje się już tak pewnie, niepokoi go szczekanie innych psów i szukanie schronienia przy człowieku. o Piotruś zaufał opiekunom, zaufa i Tobie... Piotrus ze względu na małe gabaryty może śmaiło zmieszkać w małym mieszkanku czy bloku .

RUFUS

Data urodzenia : ok. 02.2010r.

Kastracja : przed

Rufus jest z nami od 15.12.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Rufus przy pierwszym kontakcie jest nieufny, głośno szczeka i próbuje straszyć pokazując zęby. Jak już wejdzie się do kojca uspokaja się. Chętnie wychodzi na wybieg i spacery.

 

KODI

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Kodi trafił do schroniska 16.09.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo agresywny, pokzaywał zęby i nie wychodził z budy. Co ciekawe, nie mozna było zapiąć mu smyczy bo strasznie się rzucał i chciał ugryźć, ale w momencie gdy miał zarzucone "lasso" nagle stawał się uległym psem. Mozna było spokojnie zapiąć smycz i go pogłaskać. Po kastracji jest lepiej, długo szczeka i warczy na człowieka ale w końcu za któryms razem podchodzi i daje sie pogłaskać. Nie iwadomo przez co przeszedł w przeszłości, na pewno nic dobrego od człowieka do tej pory nie dostawał...

Na szczęście tak jak w większości przypadków, Kodi dał się przekonać, że człowiek potrafi być dobry

BANAN

Data urodzenia : ok. 2015r.

Kastracja : TAK

Banan jest z nami od 31.08.2017r. Trafił do lecznicy weterynaryjnej po wypadku lokomocyjnym. W wyniku tego wypadku ma lekko uszkodzona łapkę jdnak nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu. Początki były trudne , nie dał do siebie podchodzić, na wszystkich warczał i pokazywał zęby. Dzis jest juz lepiej, a z jedną z wolontariuszek tak się zaprzyjaźnił, że sam wskakuje jej na kolana i prosi o pieszczoty. Potrzeba czasu aby Banan zaufał nowemu właścicielowi.

Z dnia na dzień Banan jest szczęśliwszym psiakiem

ALFRED

Data urodzenia : ok. 2012r.

Kastracja : TAK

Alfred jest z nami od 20.10.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Rydzyna. Alfred jest bardzo przyjacielskim psiakiem. Kocha ludzi, nie przejawia żadnej agresji. Ma w sobie coś z psa mysliwskiego, ciągle coś tropi i czegoś szuka. Uwielbia kopać doły, zabierając go w z wybiegu mozna długo go wołać, odejdzie od dołu dopiero jak się do niego podejdzie. Alfred potrzebuje dużo ruchu żeby spożytkowac jego pozytywną energię :-)

1 2 NastępnyOstatni