Psy do adopcji

MOJRA

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Sterylizacja : przed

Mojra błąkała się na terenie gminy Miejska Górka skąd 13.06.2018r. trafiła do naszego schroniska. Mojra jest energiczną, wesołą i bardzo przyjacielską sunią. Będzie wspaniałym stróżem i najlepszym przyjacielem całej rodziny.

WSTĘPNA REZERWACJA

DORA

Data urodzenia : 05. 2014r.

Sterylizacja : przed

Dora błąkał się na terenie gminy Poniec skąd 23.05.2018r. trafiła do naszego schroniska. Pierwsze dni u nas były dla niej stresujące, głosne szczekanie innych psów, nowy teren i ludzie powodował, że przytulała sie do nóg pracownika schroniska. Teraz Dora nabrałą pewności siebie, jest bardziej ufna i wesoła. 

RINA

Data urodzenia : ok. 03.2009r.

Sterylizacja :

Rina jest z nami od 27.03.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Rina była bardzo nieufna próbowała gryźc. Dziś jest lepiej, daje się zapiąc na smycz i wyprowadzić na spacer czy wybieg. Bardzo nie lubi innych psów, dlatego tez idąc z nią trzeba uważać bo inne psy wzbudzają w niej dużą agresję i w amoku może nawet próbowac ugryźć prowadzaćego ja człowieka. Rinka jest u nas stosunkowo niedługo więc myślimy, że takie zachowanie prędzej czy później zniknie.

IRA

Data urodzenia : ok. 2016

Sterylizacja : przed

Ira trafiła do schroniska 22.01.2018. Była bardzo zaniedbana i wychudzona. Od samego początku była bardzo ufna i przyjacielska. Kocha ludzi i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Jest spokojnym, ułozonym psiakiem. Po prostu psi ideał. Pomimo że od swojego właściciela miłości za bardzo nie zaznała, nie straciła wiary w ludzi. Ira będzie wierna przyjaciółka całej rodziny.

AMI

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Sterylizacja : przed

Ami trafiła do schroniska 19.01.2018r. Błąkała sie po ulicach Leszna. Ami to przekochana sunia. Jest pełna energii. Kocha ludzi , pieszczot dla niej nigdy za dużo. Ami bedzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny.

OSKA

Data urodzenia : ok. 2014r.

Sterylizacja :

Oska jest w schronisku od 27.11.2017r. Błąkała się na terenie gminy Osieczna. Z początku bardzo nieufna, nie chciała podejść. Bardzo sie wszystkich bała i uicekała do budy. Dziś jest juz lepiej, głosno szczeka na odwiedzających pilnując swojego boksu.

TESI

Data urodzenia : 06.2015r.

Sterylizacja : TAK

Sunie urodziły sie w przytulisku w Borku Wlkp. Do naszego schroniska przyjechały 9.02.2016r. Nigdy nie wychodziły z boksu na spacer i nie miały bliższego kontaktu z człowiekiem. Do tej pory nei potrafią chodzić na smyczy, są niespokojne i bardzo nieśmiałe. Pomimo wielu prób przełamania ich lęków, czeka nas jeszcze wiele pracy. Wszystkie 3 sunie będą potrzebowały pomocy behawiorysty, mnóstwa miłości i cierpliwości.

KALA szczęsliwa juz w nowym domku...Tesi nadal czeka...

TESI

NORKA

Data urodzenia : ok. 2007r.

Sterylizacja : TAK

Norka trafiła do schroniska 11.11.2014r. Błąkała si w Henrykowie ( gmina Święciechowa). Na początku była bardzo wystraszona i nieufna. Teraz jest juz znacznie lepiej. Cieszy sie na swoich opiekunów. Prosi sama o pieszczoty i uwagę. Jednak nadal jest płochliwa i trzeba uważać aby sie czegoś nie wystraszyła i np. nie zerwała ze smyczy.

Październik 2015r.

Norka zaufała nowym opiekunom. Tuli się do wszystkich, prosi o uwagę całą sobą. Uwielbia spacery, ale najlepiej czuje się na wybiegu, gdzie robi szaleńcze kółka wokół człowieka. Tak okazuje radość, że nie jest sama. 


OLA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja :

Ola jest u nas od 22.04.2014r. Błąkała się mna terenie gminy Święciechowa. Jest przyjacielska i bardzo energiczna. Ola tak bardzo pragnie bliskości, że wyprowadzona z boksu, skacze na człowieka. Po dłuższym spacerze uspokaja się, ładnie idzie na smyczy i chętnie oddaje się przytulaniu. Nie lubi sama zostawać na wybiegu i na wszystkie możliwe sposoby stara się z niego wydostać. Pracujemy nad jej zachwaniem, od września 2016 r. Oleńka bierze udział w programie szkoleniowym LIRA. Staramy się wyelimonować jej skakanie i zapanowac nad emocjami. To naprawdę piękna sunia o błyszczącej, czarnej jak węgiel sierści. Przy odrobinie pracy Ola zmieni się nie do poznania. Już teraz kontakt z człowiekiem jest dla niej największą radością a przy solidnej dawce ciepła i uczucia, Ola po prostu oszaleje na punkcie swojej nowej rodziny.