Koty do adopcji

PABLO

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pablo trafił do lecznicy weterynaryjnej z pocharatanym ogonem, niestety pomimo wysiłku weterynarza nie dało się go uratować. Do nas trafił 05.08.2016r. juz praktycznie po wyleczeniu, ale jeszcze w ochronnym kołnierzu. Na dzień dzisiejszy już go nie potrzebuje. Pablo jest pieknie umaszczonym kocurkiem. Jest bardzo milusiński. Patrząc na człowieka swoimi mądrymi oczkami głośno miauczy domagając się o uwagę. Jest grzecznym, spokojnym kotem, nie wdaje sie w żadne "kocie" awantury. Chodzi za człowiekiem krok w krok.

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.

BAZYL

Data urodzenia : lipiec 2010r.

Kastracja : TAK

Bazylek jest u nas od 13.07.2015r. Trafił do nas w bardzo złym stanie. Miał chroniczne zapalenia dróg oddechowych, sierść była w strasznym stanie. Długi czas spędził w izolatce jednak poprawa jego stanu była bardzo wolna. Zapadła decyzja o wypuszczeniu go na "wolność" . Okazało sie, że był to strzał w 10kę. Bazyl odżył, jego sierść z dnia na dzień była coraz ładniejsza. Nie odstępował na krok pracowników, gdy ktoś pojawiał się przy bramie schroniska pierwszy witał się własnie Bazyl. Przyjacielski stosunek do wszystkich ludzi i zwierząt kazał nam go jednak umieścić w kociarnii. Bazyl chciał się witać z każdym psem, podchodził do boksów. Mogło to się skończyć dla niego tragicznie. Dlatego też podjeliśmy taką decyzję. Bazyl jest kochanym, przytulaśnym kotem. Czeka na kochających właścicieli